Ledioni dhe opinionistët futen në shtëpinë e “BBV”, kështu reaguan banorët - Gazeta Express
string(71) "ledioni-dhe-opinionistet-futen-ne-shtepine-e-bbv-keshtu-reaguan-banoret"

Ledioni dhe opinionistët futen në shtëpinë e “BBV”, kështu reaguan banorët

TV/Film

Gazeta Express

19/04/2024 22:47

Ashtu sikurse ishte bërë e ditur, sonte në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’, hynë tre të ftuar specialë.

Moderatori Ledion Liço dhe dy opinionistët, Ori Nebiaj dhe Arbër Hajdari surprizuan banorët me hyrjen në ditën e 100-të. Personi i parë që u hapi derën ishte Romeo, i cili nuk e la momentin të kalojë pa batuta.

Lexo Edhe:

‘Një sekond se e hap i zoti i shtëpisë’– u thotë Romeo, banorëve.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Ledioni dhe opinionistët vijojnë përshëndetjet me banorët, të cilët duken të lumtur nga kjo surprizë.

‘A je më mirë’– i thotë Ledjoni, Jetmirit, teksa po e përshëndet.

‘Nuk më keni lodhur fare, përkundrazi. Ajo që ju duhet të bëni është të dëgjoni njëri-tjetrin’– u thotë Ledioni banorëve.