Lediona flet për marrëdhëniet e saj më ish bashkëshortin, tregon pse ai s’e takon vajzën - Gazeta Express
string(86) "lediona-flet-per-marredheniet-e-saj-me-ish-bashkeshortin-tregon-pse-ai-se-takon-vajzen"

Lediona flet për marrëdhëniet e saj më ish bashkëshortin, tregon pse ai s’e takon vajzën

TV/Film

Gazeta Express

27/03/2024 20:07

Ledjona, ish-banorja e Big Brother VIP Albania, ka folur për herë të parë pas daljes nga ky format.

Ledjona, kishte treguar edhe brenda këtij ‘reality show’ që është ndarë nga ish-bashkëshorti dhe për vajzën e saj ajo është kujdesur deri tani, shkruan lajmi.net.

Lexo Edhe:

Gjatë qëndrimit të Ledjonës, ish-bashkëshorti kishte deklaruar që ai nuk e takon vajzën që dy vite.

Ledjona ka treguar arsyet pse vajza e saj nuk takon babain e saj.

Sipas saj, ajo nuk e ka ndalur asnjëherë të takoi babai e saj, dhe pas ndarjes ajo ka qëndruar më shumë me babain dhe gjyshërit e saj.

“Krisja e marrëdhënies së vajzës me babin e saj ka nisur kur ish-bashkëshorti ka filluar një bashkëjetesë me dikë tjetër”, ka thënë Ledjona.

“Ai ka ndryshuar marrëdhënien e vajzën duke e larguar vet ai, kjo ka bërë qe ajo të mbanë inat”, ka shtruar më tej Ledjona.