Ledina Çelo tregon se kush ia bën fotografitë tërheqëse - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

29/07/2021 19:58

Ledina Çelo tregon se kush ia bën fotografitë tërheqëse

Rozë

Gazeta Express

29/07/2021 19:58

Pa asnjë dyshim, Ledina Çelo “çmend” rrjetin me fotografitë që i shpërndan në rrjetet sociale.

Këngëtarja e bukur ka një trup për t’u pasur zili dhe duket se vitet janë thjesht numra për të.

Lexo Edhe:

Ajo ka rrëfyer për “Pushime On Top” se në disa raste, këto imazhe të bukura ia bën e bija.

“Burri njëherë ka hequr dorë. Tani mu rrit edhe goca. Dje madje i thashë ‘mami do më bësh një foto se do të jap një çokollatë”.

“Sa i dhashë një çokollatë, ‘uh tha, të bëj dhjetë’. Vajza është e shumëllojshme, nuk po e kuptoj me thënë të drejtën gocën. Por, e shoh që ka më shumë nuancën këtej nga arti. Çuni është komplet nga babi”, ka thënë Ledina.