Leao dështon keq në tentimin për të shënuar gol spektakolar ndaj Newcastle United - Gazeta Express
string(81) "leao-deshton-keq-ne-tentimin-per-te-shenuar-gol-spektakolar-ndaj-newcastle-united"

Leao dështon keq në tentimin për të shënuar gol spektakolar ndaj Newcastle United

Sport

Gazeta Express

19/09/2023 19:34

Milani është duke u përballur me Newcastle United në ndeshjen e parë të këtij sezoni në Ligën e Kampionëve.

Pjesa e parë në “San Siro” u mbyll baras dhe pa gola, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

“Rossonerët” e dominuan këtë pjesë në tërësi, por nuk ia dolën të konkretizonin rastet e shënimit.

Një rast u shpërdorua nga Rafael Leao, në minutën e 33-të.

Portugezi shpartalloi për mrekulli kundërshtarët, por dështoi keq në tentimin e tij për të realizuar gol spektakolar me thembër.

/Gazeta Express/