LDK sot mban Kuvendin Zgjedhor - Gazeta Express
string(29) "ldk-sot-mban-kuvendin-zgjdhor"

Lajme

Gazeta Express

19/11/2023 7:25

LDK sot mban Kuvendin Zgjedhor

Lajme

Gazeta Express

19/11/2023 7:25

Lidhja Demokratike e Kosovës sot do të mbajë kuvendin e 10 zgjedhor.

Ky kuvend do të mbahet në sallën e sporteve në Pallatin e Rinisë dhe do të nisë në orën 10:00.

Lexo Edhe:

Mediet mund të marrin pamje në fillim të punimeve, si dhe fjalimin e Lumir Abdixhiku. Gjithashtu, pas përmbylljes së procesit zgjedhor kryetari i LDK-së deklarohet për medie

Ndërsa në orën 17:00 LDK mban Konventën Programore ku do të shpalosen 100 zotimet.