Larsa ekspozon më shumë së duhet në fotot e fundit - Gazeta Express
string(50) "larsa-ekspozon-me-shume-se-duhet-ne-fotot-e-fundit"

Yjet

Gazeta Express

23/12/2022 22:36

Larsa ekspozon më shumë së duhet në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

23/12/2022 22:36

Larsa Pippen ka treguar asetet e saj në bikine të vogla derisa ka thënë se “dielli është në mendjen e saj” në mes të thashethemeve për një lidhje të saj me Marcus Jordan

Larsa ka nxjerr këto foto në Instagram para 4.6 milionë ndjekësve të saj.

Lexo Edhe:

Ylli 48 vjeçar i “Real Housewives of Miami” është zhveshur në bikine të masës së vogël për Pretty Little Thing.

Në mes të shumë postimeve të ndryshme ajo ka shkruar se po shkon “drejt rërës” dhe së “dielli është në mendjen e saj”. /GazetaExpress/