Largojeni thatësinë në lëkurë me këtë maskë - Gazeta Express
string(43) "largojeni-thatesine-ne-lekure-me-kete-maske"

Largojeni thatësinë në lëkurë me këtë maskë

Shneta tjera

Gazeta Express

23/06/2023 11:46

Njerëzit që kanë lëkurën e thatë shumë herë ankohen për këtë.

Kështu për të përmirësuar lëkurën tuaj duheni të përdorni maskën e vezës dhe mjaltit.

Lexo Edhe:

Ju duhet të merrni një enë ku preferohet të vendosni të verdhën e vezës dhe një lugë mjaltë.

Të gjitha këto përzieni në një enë dhe aplikojeni në fytyrë pasi ta keni pastruar mirë.

Mbajeni këtë për 15 minuta dhe në fund pastrojeni më ujë të ftohtë.

Nëse e përdorni këtë maskë, thatësia në lëkurën tuaj do të largohet dukshëm.