Largohen nga “Për’puthen” mes lotëve e puthjeve, Andi e Jasmina – lidhja nuk ndodhi - Gazeta Express

TV/Film

Gazeta Express

30/04/2021 20:16

Largohen nga “Për’puthen” mes lotëve e puthjeve, Andi e Jasmina – lidhja nuk ndodhi

TV/Film

Gazeta Express

30/04/2021 20:16

Andi dhe Jasmina janë kthyer në studion e “Për’puthen” pas disa ditësh mungesë.

Por ky nuk ishte një rikthim i zakonshëm pasi çifti u kthyen sot për t’u larguar definitivisht nga “Për’puthen”, shkruan AfterParty.al

Lexo Edhe:

E gjithë puntata e sotme e “Për’puthen” ishte speciale dhe dedikuar vetëm Andit dhe Jasminës dhe marrëdhënies së tyre të krijuar në program.

Edhe pse shikimet dhe sytë e tyre thonin të kundërtën dyshja u shprehën se janë të bindur që lidjja e tyre nuk funksionon por duke lënë të hapur mundësinë për ta vazhduar jashtë.

Pas transmetimit të disa klipeve që tregonin rrugën e tyre në program në sytë e Jasminës u panë lot, gjë që bëri që Andi t’i afrohej dhe ulej pranë duke e përqafuar.

Të pranishmit në studio u shprehën të bindur se lidhja e tyre do të vazhdojë jashtë ndërsa Bora, prezantuesja e programit, kërkoi që çifti të rikthehen në “Për’puthen” pas një muaji për të treguar rrjedhën e lidhjes së tyre.

Puntata e sotme u përmbyll me një vallëzim nga Andi dhe Jasmina dhe nuk mungoi as puthja, e cila u kërkua nga konkurentët e tjerë.

Dyshja simpatike që sollën momente të këndshme për shikuesit dolën mes duartrokitjeve me një lidhje të pakonkretizuar.

Se çfarë do të ndodh tutje mbetet të shihet!