Largimi i Amosit nga shtëpia, Olta gjen "fajtorin" - Gazeta Express
string(47) "largimi-i-amosit-nga-shtepia-olta-gjen-fajtorin"

Rozë

Gazeta Express

09/02/2023 11:25

Largimi i Amosit nga shtëpia, Olta gjen “fajtorin”

Rozë

Gazeta Express

09/02/2023 11:25

Largimi i Amosit nga BBV duket se ka sjellë edhe krisjen e parë në grupin e Oltës, e cila fajtore për largimin e mikut të saj konsideron DeMishelin.

Duke folur me Kristin dhe Bled Manen, Olta tha se të gjithë fajin për daljen e Amosit nga shtëpia e kishte DeaMishel, pasi sipas saj ishte Dea ajo që e detyroi mos shkonte në dasmën e Luizit dhe Kiarës.

Lexo Edhe:

“Ai duhet të thonte të vërtetën që në dasmë nuk shkova prej Deas. Dea e manipuloi dhe ai nuk shkoi. Ai ishte i dobët para asaj. Se Amosi u vesh, ne u bëmë gati të dy, erdhi Dea e shkatërroi. Dea nuk e la të vinte në dasmë, ajo tentoi dhe me mua. Edhe mua më tha mua mos shko. Dea e mori në qafë Amosin“, tha Olta.