Laporte gjen golin e parë me Spanjën, shënon për 2-0 - Gazeta Express

Laporte gjen golin e parë me Spanjën, shënon për 2-0

Sport

Gazeta Express

23/06/2021 18:50

Spanja i ka shënuar një tjetër gol Sllovakisë.

Për 2-0 ka realizuar Laporte në fund të pjesës së parë.

Laporte po luan këtë Evropian për herë të parë me Spanjën, pasi nuk e ftoi Franca dhe vendosi të përfaqësojë këtë verë tjetër vend, raporton Express.