Elita 5 publikon klipin e këngës “Lamtumirë” - Gazeta Express
string(35) "lamtumire-kenga-me-e-re-nga-elita-5"

Rozë

Gazeta Express

16/12/2021 14:36

Elita 5 publikon klipin e këngës “Lamtumirë”

Rozë

Gazeta Express

16/12/2021 14:36

Grupi legjendar, Elita 5, është rikthyer me projekt të ri muzikor pas një kohe të gjatë.

Bendi, me vokalist Arif Ziberin, kanë sjell këngën e re “Lamtumirë” të kompletuar edhe nga ana vizuale.

Lexo Edhe:

Siç njihen për baladat e dashurisë, të njëjtit edhe këtë herë kanë sjell një projekt të veçantë.

Kjo këngë tanimë gjendet e plotë në kanalin e Elita 5 në platformën YouTube.

Të tjerë të përfshirë në këngë janë edhe: Mevaip Mustafi, Valon Gashi, Agron Idrizi, Besim Ibrahimi dhe Nexhat Mujovi Wirus./telegrafi