Lala Kent thotë se u tradhtua nga i fejuari i saj - Gazeta Express
string(49) "lala-kent-thote-se-u-tradhtua-nga-i-fejuari-i-saj"

Yjet

Gazeta Express

28/12/2021 21:59

Lala Kent thotë se u tradhtua nga i fejuari i saj

Yjet

Gazeta Express

28/12/2021 21:59

Lala Kent (31) thotë se ka “prova: që është tradhtuar nga ish i fejuari i saj Emmett Randall (50) duke shtuar se “lidhja e tyre kishte qenë një gënjeshtër dhe asgjë tjetër”

Lala Kent ka treguar se ajo ka prova që Emmett Randall e ka tradhtuar atë.

31 vjeçarja, yll i emisioneve reality, i ka dhënë fund fejesës së saj me producentin 50 vjeçar në tetor me pretendimin se ai nuk i kishte qëndruar besnik asaj.

Lala – e cila ka një fëmijë nëntë muajsh me Emmet – ka pranuar se lidhja e tyre “ishte bazuar në gënjeshtra”.

“E di që ai ka dërguar mesazhe dhe ka thënë që ai nuk ka tradhtuar, por kam prova tjera për të. Për t’i dhënë fund, ndjej që ishte një lidhje që ishte e bazuar e tëra në gënjeshtra”, ka thënë ajo për New York Post. /GazetaExpress/