Lakuriq në natyrë! Alfred Lela shfaqet NUDO me avokaten e Haradinajt, mbulojnë vetëm pjesët intime me gjethe - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

04/08/2020 22:26

Lakuriq në natyrë! Alfred Lela shfaqet NUDO me avokaten e Haradinajt, mbulojnë vetëm pjesët intime me gjethe

Rozë

Gazeta Express

04/08/2020 22:26


Analisti i njohur Alfred Lela duket se nuk ka më komplekse nga lakuriqësia, që prej momentit që uli pantallonat përpara kryeministrit Edi Rama dhe mijëra shqiptarvëe që ndiqnin emisionin e Sokol Ballës.

Së fundmi ai është shfaqur krejtësisht nudo, në natyrën e virgjër të Lumit të Stupes, përkrah avokates së njohur Rudina Jasini, e cila ka mbrojtur ish-kryeministrin e Kosovës në Hagë, raporton newsbomb.al.

Të dy mbajnë nga një gjethe të madhe, duke mbuluar vetëm pjesët intime ndërsa duket se nuk e kanë patur problem që këtë foton ekzibicioniste ta lejojnë të bëhet publike nga fotografi i njohur Faton Plaku.

117235843_506502216826111_1255887781745548_n.jpg

M