Dëgjohen krisma të kallashnikovit afër shtëpisë së "Big Brother VIP Albania" - Gazeta Express
string(89) "lajmi-i-fundit-degjohen-krisma-te-kallashnikovit-afer-shtepise-se-big-brother-vip-albania"

Dëgjohen krisma të kallashnikovit afër shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”

Lajme

Gazeta Express

27/03/2023 1:58

Para pak minutash në transmetim direkt të reality’show “Big Brother VIP Albania” janë dëgjuar disa krisma të armëve.

Gjatë kohës që ishin duke biseduar Qetsori, Kristi dhe Nita në oborr u dëgjuan krismat e armës, ku më pas banorët u thirrën që të hynë brenda.

Lexo Edhe:

Ndiqeni videon e plotë: