Lacazette e feston golin e Xhakës duke shkruar në gjuhën shqipe - Gazeta Express
string(63) "lacazette-e-feston-golin-e-xhakes-duke-shkruar-ne-gjuhen-shqipe"

Lacazette e feston golin e Xhakës duke shkruar në gjuhën shqipe

Futboll

Gazeta Express

01/10/2022 18:06

Granit Xhaka shkëlqeu në fitoren e Arsenalit 3:1 ndaj Tottenhamit.

Madje, Xhaka shënoi golin e tretë dhe u shpall lojtari i ndeshjes, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

E ish-bashkëlojtari i tij, Alexander Lacazette, publikoi një fotografi dhe shkroi në gjuhën shqipe.

“Vllau jem”, shkroi ai në Instagramin e tij.

Mund të jetë një imazh i teksti