Labinot Tahiri tregon sa mosmirënjohës është estrada - Gazeta Express
string(52) "labinot-tahiri-tregon-sa-mosmirenjohes-eshte-estrada"

TV/Film

Gazeta Express

23/04/2024 21:48

Me i fundit

Labinot Tahiri tregon sa mosmirënjohës është estrada

TV/Film

Gazeta Express

23/04/2024 21:48

Këngëtari i njohur Labinot Tahiri, së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”.

Duke folur për jetën dhe muzikën, ai tregoi sa mosmirënjohës është estrada.

Lexo Edhe:

“Pronari pritojke mi qit me knu”, tha Tahiri në T7.

Se çfarë ka thënë më shumë pë kolegët këngëtar, e mësoni duke klikuar më videon e mëposhtme. /GazetaExpress/.