Labinot Tahiri këndon live në studio - Gazeta Express
string(36) "labinot-tahiri-kendon-live-ne-studio"

Labinot Tahiri këndon live në studio

TV/Film

Gazeta Express

23/04/2024 21:56

Këngëtari i njohur Labinot Tahiri, së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”.

Duke folur për jeten dhe muzikën, ai ka kënduar për të gjithë shikuesit.

Lexo Edhe:

Se cilen këngë e ka kënduar e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme. /GazetaExpress/.