Labinot Tahiri dëshiron t'i rregullojë varrezat e Jasharajve - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

21/05/2020 23:43

Labinot Tahiri dëshiron t’i rregullojë varrezat e Jasharajve

Rozë

Gazeta Express

21/05/2020 23:43

Këngëtari Labinot Tahiri, i cili kohëve të fundit ka qenë i zëshëm për dasmat në Kosovë, ka shkruar sot në një status se do të takohet me kryetarin e Skenderajt për të rregulluar varrezat e familjes Jashari

Labi është i njohur për anën e bamirësisë së saj dhe këtë e ka treguar në disa raste.

12 orë më parë ai kishte dhuruar 5000 euro për student kur pak para mesnatës Labi ka shkruar se me fondacionin e tij ka rregulluar varrezat e dëshmorëve në Gllogjanin e Ramush Haradinajt.  

“Po presim që të vazhdojmë e ta dërgojmë donacionin në Prekaz, për kullat e Jasharajve!  Sapo të jemi në kontakt me Komunën e Skenderajt dhe kryetarin e nderuar Bekim Jasharin kështu do bëhet edhe atje zbukurimi i varrezave të dëshmorëve!”, ka shkruar Labi pas rregullimit që ua ka bërë me fondacionin e tij. /GazetaExpress/

Më poshtë postimi i Labinot Tahiri

Të dashur shqiptarë, keni çfarë të shikoni me krenari pêr ndihmën që keni dhênë. Krenarë me punën tonë si fondacion…

Publiée par Labinot Tahiri sur Jeudi 21 mai 2020