Labi tregon se si kanë qenë pesë vitet e martesës për të - Gazeta Express
string(56) "labi-tregon-se-si-kane-qene-pese-vitet-e-marteses-per-te"

Labi tregon se si kanë qenë pesë vitet e martesës për të

TV/Film

Gazeta Express

21/10/2022 18:57

15 Tetori ishte një datë e veçantë për moderatorin Labinot Gashi.

Ai në këtë datë festoi ditëlindjen dhe pesë vjetorin e martesës, shkruan lajmi.net.

Labi për kamerën e emisionit “Mirage”, tregoi si kanë qenë këto pesë vite të martesës.

Video: