Labi thotë se mërgimtarët janë dy herë shqiptarë - Gazeta Express
string(48) "labi-thote-se-mergimtaret-jane-dy-here-shqiptare"

Labi thotë se mërgimtarët janë dy herë shqiptarë

TV/Film

Gazeta Express

23/04/2024 21:41

Këngëtari i njohur Labinot Tahiri, së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”.

Duke folur për jeten dhe muzikën, ai foli edhe për mërgimtarët duke thënë se janë “dy herë shqiptarë”.

Lexo Edhe:

Se çfarë ka thënë për ta dhe cilen këngë e këndoi, e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme. /GazetaExpress/.