Kylie Jenner kërkon këtë liri për gratë - Gazeta Express
string(39) "kylie-jenner-kerkon-kete-liri-per-grate"

Kylie Jenner kërkon këtë liri për gratë

Yjet

Gazeta Express

07/06/2022 22:27

“Liri për thithkat”. Kjo ka qenë porosia e Kylie Jenner e cila ka pasur të veshur bikine nudo teksa ka marrë diell në resortin e saj luksoz në Utah me disa shoqe të saj të famshme e ku ato dolën pa jelek

Kylie Jenner ka “befasuar” ndjekësit e saj në Instagram të hënën ku ajo ka pasur një palë bikine që e kanë bërë atë që të duket si e zhveshur.

Lexo Edhe:

Ylli 24 vjeçar i “Keeping Up With The Kardashians”, madje ka nisur edhe një fushatë për gratë të cilën e ka quajtur “Liri për thithkat”.

Nëna e dy fëmijëve është në pushime në Utah dhe është parë duke notuar në Liqenin Powell dhe po ashtu në hotelin Amangiri me shoqet e saj. /GazetaExpress/