Kylie e tepron me fotot dhe videon e fundit - Gazeta Express
string(43) "kylie-e-tepron-me-fotot-dhe-videon-e-fundit"

Kylie e tepron me fotot dhe videon e fundit

Yjet

Gazeta Express

12/05/2022 22:44

Kylie Jenner ka shfaqur gjoksin dhe ka provokuar në bikine të masës së vogël teksa ka postuar video të bëra më vonë me shoqen e saj më të mira Yris Palmer duke i uruar asaj ditëlindjen

Kylie Jenner ka shpërndarë një seri fotosh dhe fotografish në Story për t’ia uruar ditëlindjen shoqes së saj Yris Palmer.

Lexo Edhe:

24 vjeçja ka postuar një video në Story të Instagramit në bikine duke treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm.

Në këtë video, Kylie është në bikine të kaltra dhe në disa raste e tepron me lëvizjet e saj. /GazetaExpress/