Kylie “e nxehtë” edhe pa filtera - Gazeta Express

Kylie “e nxehtë” edhe pa filtera

Yjet

Gazeta Express

20/04/2021 20:35

“Jetë pa filtera!”. Kështu ka thënë Kylie Jenner derisa ka treguar gjoksin e saj në jelek

Ajo është e njohur për fotot seksi dhe trupin e saj.

Kylie Jenner ka ngritur temperaturat edhe sonte pasi që ka postuar disa foto vetëm në jelek.

Pasanikja 23 vjeçare ka theksuar gjoksin e saj në jelek të zinj derisa ka shkruar: “Jetë pa filtera”. /GazetaExpress/