Ky ishte mesazhi i Ballistëve në Suedi sonte - Gazeta Express
string(44) "ky-ishte-mesazhi-i-ballisteve-ne-suedi-sonte"

Ky ishte mesazhi i Ballistëve në Suedi sonte

Futboll

Gazeta Express

04/08/2022 22:03

Shkëndija e Tetovës nuk është e vetme në Suedi, në duelin e Conference League kundër AIK.

Ballistët janë në mbështetje të skuadrës së tyre të zemrës dhe në këtë duel ata kanë shpalosur edhe një mesazh.

Lexo Edhe:

“Kosova është Shqipëri” shkruhet në të dhe është një reagim për situatën e tensionuar në veriun e Kosovës ditët e fundit. / abcnews.al/