Ky gjoks i Angela Martinit do ju lë pa gjumë - Gazeta Express

Ky gjoks i Angela Martinit do ju lë pa gjumë

Gazeta Express

11/07/2020 0:21

Angela Martini është e njohur për asetet e saj seksi por nga të gjitha këto asete veçohet gjoksi i saj

Modelja dhe shkrimtarja është duke i shijuar pushimet e gjata verore dhe rregullisht poston foto ku tregon këto asete.

E tillë është edhe fotoja e saj e fundit ku Angela tregon këto asete.

View this post on Instagram

Hi ?

A post shared by Angela Martini ?? (@angela_martini) on

Bukuroshja shqiptare bie në sy për përmasat e gjoksit të saj derisa përshendet me këtë foto provokative fansat e saj me një “Hi”.

Kujtojmë që në fund të vitit modelja nisi karrierën e saj si shkrimtare ku edhe botoi një libër. /GazetaExpress/