Ky është vendimi i Ilir Shaqirit për të qëndruar në shtëpi - Gazeta Express
string(58) "ky-eshte-vendimi-i-ilir-shaqirit-per-te-qendruar-ne-shtepi"

TV/Film

Gazeta Express

04/01/2022 22:46

Ky është vendimi i Ilir Shaqirit për të qëndruar në shtëpi

TV/Film

Gazeta Express

04/01/2022 22:46

Iliri ka qenë njëri prej atyre që do të vendosë ose jo për të qëndruar në shtëpi

Ai ka shkuar në dhomën e surprizave.

Lexo Edhe:

Gjatë javës ai kishte thënë se ka disa terminë dhe projekte të cilat i kishte lënë pas 20 janarit, por megjithatë ai ka thënë se nuk dëshiron ta lërë shtëpinë në këtë kohë.

Kështu, ai ka vendosur që të qëndrojë në shtëpi, por para se të bëjë këtë ai ka falënderuar publikun që e ka përkrahur. /GazetaExpress/