Ky është sekreti i dukjes e re i Jennifer Lopez - Gazeta Express
string(47) "ky-eshte-sekreti-i-dukjes-e-re-i-jennifer-lopez"

Ky është sekreti i dukjes e re i Jennifer Lopez

Yjet

Gazeta Express

22/12/2022 20:13

Jennifer Lopez (53) ka treguar sekretet që qëndrojnë pas bukurisë së saj e ku nuk ndihet mosha – pasi që ajo ka treguar tërë rutinën e saj të makeupit për revistën Vogue

Jennifer Lopez, me në fund ka treguar se çfarë qëndron prapa përkujdesjes së lëkurës së saj që duket si të jetë një vajzë e re, edhe pse ajo ka 53 vite.

Lexo Edhe:

Gruaja e Ben Affleck dhe ikona e skenës ka treguar këtë rutinë makeupi për revistën Vogue, ku fillimisht ka përdorur brendin e saj për lëkurën, JLo Beauty.

Jennifer tha se sekretet për të qenë të ri përfshin krem dielli ditorë, përdorimi i pastruesve dhe gjumi. /GazetaExpress/