Ky është reagimi i Sarës pasi DJ PM e refuzoi në sy të të gjithëve - Gazeta Express

Ky është reagimi i Sarës pasi DJ PM e refuzoi në sy të të gjithëve

Rozë

Gazeta Express

22/11/2021 8:59

Mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, u zhvillua një lojë me debate, teksa gjatë debatit në shtëpi arriti një zarf i bardhë, që ishte për një darkë të veçantë e përgatitur për dy banorë.

Banorët vendosen për emrin e Sarës dhe DJ PM, por që ky i fundit e refuzoi i revoltuar.

Lexo Edhe:

Edhe pas ftesës nga vetë Sarah, ai përsëri u përgjigj që nuk dëshiron të dal në takim me asnjë prej vajzave.

Reagimin e blogeres, Sarah Berisha mund ta ndiqni nga minuta 01:30.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.