Ky është reagimi i Gentës pas largimit të Granitit - Gazeta Express

TV/Film

Gazeta Express

12/11/2021 23:46

Ky është reagimi i Gentës pas largimit të Granitit

TV/Film

Gazeta Express

12/11/2021 23:46

Graniti u largua sonte nga shtëpia e ‘Big Brother’.

Ai u shpreh i lumtur për shkak të mallit për familjen dhe shoqërinë.

Lexo Edhe:

Mesa duket e lumtur është edhe motra e Granitit, prezantuesja e njohur Genta.

“Bravo Granit. Mbaroi më në fund” – është shprehur ajo.

Më e mërzitura është Fifi që ka shpërthyer në lot në shtëpi. /prive.al

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.