Ky është personi që eliminohet nga Big Brother VIP Kosova - Gazeta Express
string(57) "ky-eshte-personi-qe-eliminohet-nga-big-brother-vip-kosova"

TV/Film

Gazeta Express

23/12/2022 22:13

Ky është personi që eliminohet nga Big Brother VIP Kosova

TV/Film

Gazeta Express

23/12/2022 22:13

Është eliminuar banori i radhës nga shtëpie Big Brother VIP Kosova

Dy banorët e parë që kanë shpëtuar nga eliminimi janë Xhuliana dhe Gjoni (Lugati)

Lexo Edhe:

Në fund kanë mbetur MC Beka dhe Shota Baraliu.

Publiku në fund ka vendosur që nga shtëpia të dal MC Beka. /GazetaExpress/