Ky është momenti kur Vedati futet në Big Brother VIP Kosova - Gazeta Express
string(59) "ky-eshte-momenti-kur-vedati-futet-ne-big-brother-vip-kosova"

TV/Film

Gazeta Express

23/01/2023 22:32

Ky është momenti kur Vedati futet në Big Brother VIP Kosova

TV/Film

Gazeta Express

23/01/2023 22:32

Nata e sotme e spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ka nisur me surpriza të mëdha.

Kësisoj, kastit të banorëve të shtëpisë së “Vëllait të Madh” i është shtuar edhe një konkurrent i ri, aktori komedian Vedat Bajrami.

Lexo Edhe:

E për ta pritur tek dera ka shkuar Arta, që njëherësh është kolege e Vedatit.

Por, që t’i shihni reagimet e dyshes dhe banorëve të tjerë, shikojeni videon në linkun e mëposhtëm.