Ky është mesazhi që Xheri ia dha para “Dancing...” për nusen e Ledrit - Gazeta Express
string(64) "ky-eshte-mesazhi-qe-xheri-ia-dha-para-dancing-per-nusen-e-ledrit"

TV/Film

Gazeta Express

07/10/2022 23:00

Ky është mesazhi që Xheri ia dha para “Dancing…” për nusen e Ledrit

TV/Film

Gazeta Express

07/10/2022 23:00

Mbrëmjen e sotme ku filloi “Dancing with the Stars” në Top Channel ku mes konkurrentëve është edhe partnerja e Ledrit, Sara Hoxha.

Ndonëse pak para spektaklit vjehrra e saj Xheraldina i ka bërë një dedikim.

“Sonte dhe netët në vazhdim, ji e guximshme, e bukur, e lirë si zog. Thjesht fluturo, thjesht bëhu vetvetja zemra e Ninit”- shkruan ajo përbri fotos së Sarës.

Ndonëse kjo është eksperienca e parë televizive e Sara Hoxhës e duket se Xheraldina që e njeh mirë ekranin duket se po i jep një këshillë të vlefshme.