Ky është mendimi i Rinës për vetveten - Gazeta Express
string(37) "ky-eshte-mendimi-i-rines-per-vetveten"

Yjet

Gazeta Express

27/12/2021 21:31

Ky është mendimi i Rinës për vetveten

Yjet

Gazeta Express

27/12/2021 21:31

Këngëtarja dhe reperja Rina Balaj ka vazhduar të jetë aktive nëpër rrjetet sociale

Këtë jo vetëm me fotografi por edhe me këngë të ndryshme bashkë me videoklipe.

“Sativa” është kënga që këngëtarja e kishte lansuar nga albumi i saj si audio dhe duket se tani ajo të njëjtën është duke e punuar edhe si videoklip.

View this post on Instagram

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

Por, përpos kësaj kënge ajo është rënë në sy edhe për një përshkrim që ia ka bërë fotosetit të saj të fotografive.

“Unë jam personi më i fortë që e njoh”, ka thënë ajo për vetveten, duke menduar se është më e forta. /GazetaExpress/