Ky është mashkulli që fshihet pas fotografisë së Encës - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

09/06/2021 8:58

Ky është mashkulli që fshihet pas fotografisë së Encës

Rozë

Gazeta Express

09/06/2021 8:58

Këngëtarja, Enca Haxhia, publikoi një fotografi me një mashkull në rrjetin social “Instagram”.

Enca është një nga artistet që çdo herë merr vëmendjen të madhe me paraqitjet publike dhe deklaratat e saj.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një fotografi, ku shfaqet në përqafim të një mashkullit.

Por, personi në fotografi është emër i njohur për publikun dhe bëhet fjalë për ish-konkurrentin e “Për’puthen”, Beart Rexhepin.

Pra, pritet që Bearti të jetë pjesë e videoklipit të ri të Encës.