Ky është i riu nga Gllogjani që ndërroi jetë në aksident trafiku, Haradinaj shpreh ngushëllime - Gazeta Express
string(93) "ky-eshte-i-riu-nga-gllogjani-qe-nderroi-jete-ne-aksident-trafiku-haradinaj-shpreh-ngushellime"

Lajme

Gazeta Express

14/08/2022 18:50

Ky është i riu nga Gllogjani që ndërroi jetë në aksident trafiku, Haradinaj shpreh ngushëllime

Lajme

Gazeta Express

14/08/2022 18:50

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka shprehur ngushëllime për familjen e Rilind Zeqiraj i cili vdiq në një aksident trafiku.

   “I tronditur nga lajmi për ndarjen nga jeta të Rilind Zeqiraj nga Gllogjani, i cili u lëndua rëndë në aksident komunikacioni. Ndajmë dhembjen me familjen dhe të afërmit”, ka shkruar Haradinaj në një status në Facebook.

Lexo Edhe:

“Zoti e forcoftë familjen Zeqiraj, në këto momente shumë të vështira për ta”, shtoi ai. /Gazeta Express/