Ky është finalisti i tretë i Big Brother Albania VIP - Gazeta Express
string(52) "ky-eshte-finalisti-i-trete-i-big-brother-albania-vip"

TV/Film

Gazeta Express

11/02/2022 23:06

Ky është finalisti i tretë i Big Brother Albania VIP

TV/Film

Gazeta Express

11/02/2022 23:06

Është zgjedhur edhe emri i tretë i finalistit në Big Brother Albania VIP

Sonte është vendosur që personi që do të shkojë në finale që mbahet pas një jave është Donaldi.

Lexo Edhe:

Më herët në finale është shkuar edhe Iliri dhe Beniada.

Edhe një finalist pritet që të prenë biletën për finalen.

Në garë edhe për një finale janë tri femra: Arjola, Monika dhe Einxhel.

Cila do të jetë në finale, kjo mbetet të shihet gjatë natës së sotme. /GazetaExpress/