Ky është dedikimi i UniKKatilit për nënën e tij - Gazeta Express
string(47) "ky-eshte-dedikimi-i-unikkatilit-per-nenen-e-tij"

Ky është dedikimi i UniKKatilit për nënën e tij

Yjet

Gazeta Express

27/12/2022 23:41

Gjatë ditës së djeshme, reperit të njohur kosovar, Rebel a.K.a UniKKatil emri i vërtetë i të cilit është Viktor Palokaj, u njoftua se atij i ka vdekur nëna  

Jo shumë vite më parë  ai kishte humbur edhe babain dhe tani shumë shpejt ai mbetet edhe pa prindin tjetër pra nënën.

Lexo Edhe:

Gjatë ditës së sotme, ai ka pasur një dedikim për nënën e tij, duke zgjedhur fjalët më të mira për të.

“Heroina ime ti do të jetosh në zemrën dhe kujtimet e mia deri ditën që do të takoj sërish”, ka shkruar Viktor Palokaj në këtë postim në Story. /GazetaExpress/