Ky është bashkëpunimi i ri në mes të Geasy, Majk dhe Xhensilës - Gazeta Express
string(61) "ky-eshte-bashkepunimi-i-ri-ne-mes-te-geasy-majk-dhe-xhensiles"

Muzike

Gazeta Express

20/10/2021 23:15

Ky është bashkëpunimi i ri në mes të Geasy, Majk dhe Xhensilës

Muzike

Gazeta Express

20/10/2021 23:15

Ghetto Geasy, Majk dhe Xhensila kanë lansuar mbrëmjen e sotme këngën “Mëkati jem”

Lideri i BabaStars, Ghetto Geasy ka lansuar sonte këngën “Mëkati jem”.

Lexo Edhe:

Për këtë këngë, Geasy ka ndjekur trendët e këngëtarëve tjerë këtë vit, ku ka pasur shumë bashkëpunime.

Për këtë ai ka ftuar Majkun dhe këngëtaren e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj.

Kënga është dhënë premierë para pesë orëve dhe tashmë ka më shumë se 139 mijë klikime në YouTube. /GazetaExpress/