Ky banor rikthehet në Big Brother VIP Albania si surprizë sonte - Gazeta Express
string(63) "ky-banor-rikthehet-ne-big-brother-vip-albania-si-surprize-sonte"

TV/Film

Gazeta Express

30/04/2024 21:18

Ky banor rikthehet në Big Brother VIP Albania si surprizë sonte

TV/Film

Gazeta Express

30/04/2024 21:18

‘Prime’ i sotëm siç duket do të jetë i mbushur plot me surpriza të bukura për një prej banorëve.

Teksa produksioni ka bërë një përmbledhje të gjërave që pritet të ndodhin, në mesin e tyre është dhe rikthimi i Ilnisës.

Lexo Edhe:

A do të jetë kjo vetëm një surprizë për partnerin e saj Meritonin apo do të qëndrojë në shtëpi, kjo mbetet për t’u parë.

Sakaq rikujtojmë që pak orë më parë, nëpërmjet një video të postuar nga ish-banorja, ajo shkruan: “Ajo po vjen…”