Ky banor është fitues i Big Brother Vip Albania 3, sipas Santianes - Gazeta Express
string(65) "ky-banor-eshte-fitues-i-big-brother-vip-albania-3-sipas-santianes"

Ky banor është fitues i Big Brother Vip Albania 3, sipas Santianes

Yjet

Gazeta Express

04/03/2024 22:09

Santiana Maloku ish banorja e BBVK, para pak minuta ka ndar haptas pëlqimin e saj në BBVA.

Ajo ka postuar videon e Jetmirit, duke shkruar poshtë videos:

Lexo Edhe:

“Sukses bisha, je fitues i padikutushem”.

Vlen për ta theksuar se Jetmiri ka hyrë te shtunen brenda shtëpisë më të famshme, dhe se është fitues i Big Brother-it që ka marrë pjesë para shumë viteve.

Shiko foton: