Kush thotë se babadimri nuk ekziston? Ai e riktheu Einxhell në shtëpi të Big Brother - Gazeta Express
string(83) "kush-thote-se-babadimri-nuk-ekziston-ai-e-riktheu-einxhell-ne-shtepi-te-big-brother"

TV/Film

Gazeta Express

12/01/2022 0:19

Kush thotë se babadimri nuk ekziston? Ai e riktheu Einxhell në shtëpi të Big Brother

TV/Film

Gazeta Express

12/01/2022 0:19

Publiku e eliminoi Einxhellin pas një televotimi

Ky eliminim e dëshpëroi shumë DJ Dagz, i cili me lot e përcjelli të dashurën e tij jashtë shtëpie.

Lexo Edhe:

Megjithatë, ajo do të rikthehet dhe krejt kjo për shkak të një dhurate që babadimri ia kishte lënë për ndërrimin e motmotëve, e që ishte një biletë kthyese.

Doli që Einxhell të kishte një biletë të tillë dhe ajo rikthehet përsëri në shtëpi. /GazetaExpress/