Kush mund të largohet nesër nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar - Gazeta Express
string(93) "kush-mund-te-largohet-neser-nga-big-brother-vip-albania-keta-banore-shihen-si-me-te-rrezikuar"

Kush mund të largohet nesër nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar

Rozë

Gazeta Express

26/02/2024 9:53

Sara, Gazi, Egla dhe Juli janë katër banorët e Big Brother VIP në nominim këtë javë, të cilët e pësuan si pasojë e shkeljes së rregullave.

Njëri prej tyre do lë shtëpinë të martën dhe ka dyshime të mëdha se cili mund të largohet.

Lexo Edhe:

Në rrjete sociale, më të rrezikuar janë parë Gazi dhe Sara, kurse pas tyre Egla e Juli.