Kush është qytetari që goditi me grusht në mes të turmës Berishën - Gazeta Express
string(65) "kush-eshte-qytetari-qe-goditi-me-grusht-ne-mes-te-turmes-berishen"

Kush është qytetari që goditi me grusht në mes të turmës Berishën

Lajme

Gazeta Express

06/12/2022 12:59

Këto janë pamjet kur qytetari godet me grusht kreun e PD-së Sali Berisha.

Siç shihet në pamjet në momentin që Berisha së bashku me protestuesit po marshonin drejt protestës një qytetar identiteti i të cilit nuk dihet ka ndërhyrë mes turmës dhe e ka goditur me grusht në fytyrë.

Lexo Edhe:

Menjëherë kanë ndërhyrë truprojat të cilët e kanë goditur me grushte dhe shqelma personin  që goditi liderin historik të PD-s.