Kush është mbret i muzikës shqiptare, sipas Gilit - Gazeta Express

Kush është mbret i muzikës shqiptare, sipas Gilit

Rozë

Gazeta Express

06/06/2020 1:10

Këngëtari Sinan Vllasaliu mbajti sonte një koncert në Klan Kosova

Koncerti u organizua nga televizioni kosovar derisa kolegët e tij vërshuan me urime dhe cilësime të ndryshme për të.

Një ndër ata që reaguan ishte edhe këngëtarja Gili, e cila gjatë karrierës së saj jo rrallë ka mbajtur koncerte por ka krijuar edhe Duete me Sinanin.

“Mbreti i muzikës live” dhe “Një jetë me këngën! Këngëtari me më së shumti hite në skenën shqiptare”, ishin dy nga cilësimet e këngëtares në InstaStory për Sinanin. /GazetaExpress/