Kush është këngëtari më i/e mirë për 2022 – përgjigjen qytetarët - Gazeta Express
string(62) "kush-eshte-kengetari-me-i-e-mire-per-2022-pergjigjen-qytetaret"

TV/Film

Gazeta Express

30/12/2022 20:06

Kush është këngëtari më i/e mirë për 2022 – përgjigjen qytetarët

TV/Film

Gazeta Express

30/12/2022 20:06

Rubrika Vox Pop në emisionin “Mirage” ka përgaditur një pyetje mjaft interesante për qytetarët.

Pasi jemi në prag të përfundimit të këtij viti sigurisht se pyetja për qytetarët ishte: Kush është artisti më i pëlqyer i vitit 2022?

Lexo Edhe:

Qytetarët dhanë përgjigjet e tyre duke dhënë një emër dhe një arsyje.

Për më shumë shikoni videon: