Kush është "beba" e Bora Zemanit - Gazeta Express
string(30) "kush-eshte-beba-e-bora-zemanit"

TV/Film

Gazeta Express

06/12/2021 19:56

Kush është “beba” e Bora Zemanit

TV/Film

Gazeta Express

06/12/2021 19:56

Bora Zamani ka zbuluar se ku është Semi, e cila mungoi të premten në spektaklin e Big Brother Albania VIP

Bora Zamani ka filluar që të jetë aktive në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Moderatorja shqiptare, e cila ka qenë e përfolur në të gjitha mediat shqiptare, sidomos pas lidhjes se ish të dashurit të saj Donalld Veshaj në shtëpi me Beatrix Ramosaj, është shfaqur duke mbajtur në kraharor këngëtaren Semi Jupaj, e cila para dy jave u largua nga shtëpia.

“Me nje beb te vockel fareeee 🥰🥰🥰”, ka shkruar Bora.

Kujtojmë se gjatë kohës sa ishte Semi në shtëpi, Donalldi nuk kishte krijuar asnjë lidhje dhe pas largimit të saj ai filloi lidhjen e tij me Beatrix Ramosaj. /GazetaExpress/