Kush do ta ‘pësojë’? Sonte hapet ‘kutia e Pandorës’ në Big Brother - Gazeta Express
string(61) "kush-do-ta-pesoje-sonte-hapet-kutia-e-pandores-ne-big-brother"

TV/Film

Gazeta Express

07/05/2024 21:20

Kush do ta ‘pësojë’? Sonte hapet ‘kutia e Pandorës’ në Big Brother

TV/Film

Gazeta Express

07/05/2024 21:20

Teksa na ndajnë 18 ditë nga finalja e madhe e ”Big Brother Albania Vip 3”, “lufta” për të qëndruar në shtëpi është ashpërsuar.

Sonte njëri prej tyre ka mundësinë të hapë ‘Kutinë e Pandorës’, e cila ka një të mirë dhe një të keqe.

Lexo Edhe:

Po ashtu, mbrëmjen e sotme do të diskutohet edhe marrëdhënia mes Erjolës dhe Romeos, e cila është aluduar nga banorët si diçka më shumë se aq. Egla dhe Juli do përballen gjatë Prime-it, për deklaratat e rënda që kanë bërë për njëri-tjetrin.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Ndërsa Juli do takojë vajzën e tij, në ditën e saj të lindjes.

Të gjitha këto u zbuluan nga faqja zyrtare e ”Big Brother Albania Vip 3” në Instagram.