Kurti viziton ekipin e Kosovës në Heraklion të Greqisë - Gazeta Express
string(54) "kurti-viziton-ekipin-e-kosoves-ne-heraklion-te-greqise"

Kurti viziton ekipin e Kosovës në Heraklion të Greqisë

Sport

Gazeta Express

09/09/2023 18:51

Kryeministri Albin Kurti ka vizituar ekipin e Kosovës që ndodhet në Heraklion të Greqisë, për Lojërat Mesdhetare në Rërë.

Komiteti Olimpik i Kosovës (KOK) publikoi një fotografi nga vizita e Kurtit në kampin e “Dardanëve”, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Kombëtarja e Kosovës në hendboll në rërë zhvilloi sot ndeshjen e parë në Lojërat Mesdhetare.

Kosova pësoi humbje ndaj Italisë, teksa nesër do të përballet me Kroacinë dhe Qipron.

/Gazeta Express/