Kurti si Haradinaj vrapon në rrugë, truprojat pas tij - Gazeta Express
string(52) "kurti-si-haradinaj-vrapon-ne-rruge-truprojat-pas-tij"

Lajme

Gazeta Express

25/05/2023 17:42

Kurti si Haradinaj vrapon në rrugë, truprojat pas tij

Lajme

Gazeta Express

25/05/2023 17:42

Kryeministri Albin Kurti është parë duke vrapuar në një prej aktiviteteve të tij, edhe pse nuk dihet se cila ishte arsyeja dhe ku po shkonte ai.

Në një video të publikuar në Instagram nga KiksKosova, Kurti shihet duke vrapuar dhe pas tij vrapin e fillojnë edhe truprojat e tij.

Lexo Edhe:

Më herët ishin bërë virale pamjet e ish-Kryeministrit Ramush Haradinaj, që, sa ishte në detyrë, ndonjëherë vraponte nëpër rrugë e sheshe.

Videon mund ta shikoni KËTU