Kurti pret nesër në takim Nënsekretaren amerikane të Shtetit, Elizabeth M. Allen - Gazeta Express
string(78) "kurti-pret-neser-ne-takim-nensekretaren-amerikane-te-shtetit-elizabeth-m-allen"

Lajme

Gazeta Express

18/05/2024 18:12

Kurti pret nesër në takim Nënsekretaren amerikane të Shtetit, Elizabeth M. Allen

Lajme

Gazeta Express

18/05/2024 18:12

Kryeministri Albin Kurti do ta presë nesër në takim Nënsekretaren e Departamentit të Shtetit për diplomaci publike dhe çështje publike, Elizabeth M. Allen, shkruan Gazeta Express.

Takimi do të zhvillohet në ndërtesën e Qeverisë.

Lexo Edhe:

“NJOFTIM PËR MEDIA Agjenda e Kryeministrit të Republikës së Kosovës e datës 19.5.2024 Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, pret në takim Nënsekretaren e Departamentit të Shtetit për diplomaci publike dhe çështje publike, Elizabeth M. Allen. VENDI: Ndërtesa e Qeverisë KOHA: 10:15 Mediat mund të marrin pamje nga oborri i Qeverisë”, thuhet në njoftim. /Express/